Prístrojové ošetrenia

Starvac - vynikajúci v liečbe celulitídy
- zoštíhlenie problematických partií
- odbúravanie podkožného tuku
- posilnenie ochabnutého svalstva
- upevnenie ochabnutej pleti
- zlepšenie lymfatického toku
- omladenie pleti


Elektro sonic
Je prístroj s najmodernejšími metódami v starostlivosti o pleť: elektrolýzy, bio svetlo a rýchle zvukové vlny. Zabezpečí bezbolestné čistenie pleti a účinné uparovanie látok do pokožky, čím sa zabezpečí vysoká hydratácia pleti.

Lasocare
Používame ho pri každom ošetrení tváre na upokojenie pleti a vrásky.

Dermabrázia/Diamantova dermabrázia
Mikrodermabrázia pleti určená na zjemnenie reliéfu pleti, hlavne u hrubších pórovitých typov, na zjemnenie jaziev po akné, na utlmenie mazotvorby a výrazné zjemnenie vrások.

Chemický píling
Je prevratný spôsob ošetrenia pleti. Je primárne určený v boji proti známkam starnutia, ja výborný proti odstráneniu pigmentácie a liečbu akné.

Mezoterapia

Mezoterapia je procedúra, ktorá pomáha pokožke vrátiť svieži a mladistvý vzhľad. V závislosti od potreby klienta sa do pokožky rovnomerne injekčne, dermarolerom alebo dermapenom aplikuje široké spektrum mezoterapeutikých sér, ktoré sú obohatené o rastové faktory, minerálne látky, vitamíny, peptidy, nezosieťovanú kyselinu hyalurónovú. Práve kyselina hyalurónová, ktorá sa v našom tele vyskytuje prirodzene, na seba viaže vodu. Keďže vekom sa tvorí menej kyseliny hyalurónovej, výsledkom je dehydrovaná, zostarnutá pokožka. Týmto spôsobom sa aktivuje tvorba kolagénu a elastinu a následuje kaskáda omladzujúcich procesov.

Ihneď po procedúre je pleť červená, môže mať aj mierny opuch. Do hodiny sa však stratí. Hoci zlepšenie pleti je možné vidieť okamžite po prvej procedúre, výsledok tejto terapie je kumulatívny. Keďže produkcia kolagénu je stimulovaná v hlbších vrstvách pokožky, najlepší efekt je viditeľný  za 6 – 8 týždňov a pretrváva 6 – 8 mesiacov.